Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 15
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: Aquaphor

Aquaphor Provance jest to najnowszy model dzbanków AQUAPHOR, nawiązujący swoim wyglądem do tradycyjnych dzbanków na wodę.

Opływowy kształt, poręczny uchwyt i bardzo duża pojemność to podstawowe wyróżniki dzbanka, który dzięki swojej klasycznej elegancji doskonale wpasowuje się w wystrój każdej kuchni.

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Provance to niezawodny i wysoce skuteczny filtr do wody, który dzięki zastosowanemu wkładowi nie ma sobie równych.

Do dzbanka Provance pasują tylko wkłady Aquaphor B100-5 oraz B100-6(do twardej wody), dostępne na naszych pozostałych aukcjach.  Wkład Aquaphor B100-6 znakomicie się sprawdza wszędzie tam gdzie mamy problem z bardzo twardą wodą, przeciwdziała gromadzeniu się osadu i kamienia na naczyniach, w czajnikach, ekspresach do kawy itd. Poza tym usuwa wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne i organiczne. Wydajność - 300l.  Atesty i certyfikaty:
AQUAPHOR posiada certyfikat ISO 9001 wydany zgodnie ze standardami TUV Nord. Filtr posiada również atest PZH. Został przetestowany i zatwierdzony przez WQU, jako zgodny ze standardami NSF42 i 53.

Pojemność dzbanka: 4,2l
Pojemność wody filtrowanej: 2l
Wydajność wkładu: 300l
Wymiana wkładu filtrującego: Do 3 miesięcy
Wskaźnik zużycia wkładu: Mechaniczny

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...