Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 6
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: Aquaphor

Aquaphor Provance jest to najnowszy model dzbanków AQUAPHOR, nawiązujący swoim wyglądem do tradycyjnych dzbanków na wodę.

Opływowy kształt, poręczny uchwyt i bardzo duża pojemność to podstawowe wyróżniki dzbanka, który dzięki swojej klasycznej elegancji doskonale wpasowuje się w wystrój każdej kuchni.

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Provance to niezawodny i wysoce skuteczny filtr do wody, który dzięki zastosowanemu wkładowi nie ma sobie równych.

Do dzbanka Provance pasują tylko wkłady Aquaphor B100-5 oraz B100-6(do twardej wody), dostępne na naszych pozostałych aukcjach.Wkład Aquaphor B100-5 o zwiększonej zawartości środka bakteriobójczego. Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia występujące w wodzie wodociągowej. Wydajność - 300l.

AQUAPHOR posiada certyfikat ISO 9001 wydany zgodnie ze standardami TUV Nord. Filtr posiada również atest PZH. Został przetestowany i zatwierdzony przez WQU, jako zgodny ze standardami NSF42 i 53.Atesty i certyfikaty:
AQUAPHOR posiada certyfikat ISO 9001 wydany zgodnie ze standardami TUV Nord. Filtr posiada również atest PZH. Został przetestowany i zatwierdzony przez WQU, jako zgodny ze standardami NSF42 i 53.

Pojemność dzbanka: 4,2l
Pojemność wody filtrowanej: 2l
Wydajność wkładu: 300l
Wymiana wkładu filtrującego: Do 3 miesięcy
Wskaźnik zużycia wkładu: Mechaniczny