Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 7
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Aquaphor

AQUAPHOR Kryształ to stacjonarny filtr kuchenny, podłączany bezpośrednio do wodociągu i montowany najczęściej w szafce kuchennej pod zlewozmywakiem. Ten nowoczesny i stylowy filtr do wody zapewnia łatwy dostęp do wysokiej jakości wody pitnej. Dzięki zwiększonej ilości sorbentu filtrującego, wymienne wkłady filtrujące wystarczają na znacznie dłużej niż w tradycyjnych filtrach tego typu. AQUAPHOR Kryształ wyróżnia się od filtrów innych producentów swoją niezwykłą prostotą i wygodą użytkowania. Wymiana wkładów jest dziecinnie łatwa (wciśnij, wykręć-wkręć) i zajmuje zaledwie kilka sekund. Wymienialne korpusy z sorbentem stanowią także dodatkowe zabezpieczenie przed bakteriami.

  • Głębokie oczyszczanie - Usuwa z wody wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym chlor, ołów, bakterie i cysty.
  • Znacząco zmiękcza twardą wodę - Dwa filtry z żywicą jonowymienną obniżają nadmierną twardość wody. Usuwają białą powłokę z powierzchni wody.

WYMIENNE WKŁADY FILTRUJĄCE

  • K3 (K1-03) - Wymienny wkład filtrujący do wstępnego oczyszczania wody pitnej. Usuwa z wody wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia,w tym chlor, ołów, bakterie oraz drobiny o wielkości do 10 mikronów. Wymienia się go wraz z korpusem, dzięki czemu stanowi on skuteczną ochronę bakteryjną.
  • K4 (K1-04) - Wymienny wkład filtrujący zawierający żywicę jonowymienną przeznaczony do zmiękczania wody. Usuwa białą powłokę z powierzchni wody. Wymienia się go wraz z korpusem.
  • K7 (K1-07) - Wymienny wkład filtrujący do mikrofilracji wody pitnej. Usuwa z wody wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym chlor, ołów, bakterie, cysty i drobiny o wielkości do 0,1 mikrona. Blok węglowy o włóknistej strukturze.

Usuwa z wody nieprzyjemny zapach i smak wody, a w tym:

- chlor – 100% 
- fenol – 98% 
- pestycydy – 97% 
- metale ciężkie – 95% 
- produkty ropopochodne – 95% 
- ołów - 90%

Specyfikacja:

- Wymiary: 260x90x340 mm
- Wydajność: 6000l
- Szybkość filtracji: 2l/min

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...