Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 1300
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: Aquaphor

Wkład AQUAPHOR B100-6 pasuje do dzbanków AQUAPHOR w standardzie ART, PRESTIGE, CITY, PREMIUM

Wymienny wkład filtrujący do filtrów dzbankowych AQUAPHOR. Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia występujące w wodzie wodociągowej. Znacząco zmiękcza wodę, zapobiega tworzeniu się kamienia oraz szklistej powłoki na przegotowanej wodzie. Zalecany przy twardej wodzie (powyżej 4 mg/l) Wydajność: 300 l 

Wkład B100-6 znakomicie się sprawdza wszędzie tam gdzie mamy problem z bardzo twardą wodą, przeciwdziała gromadzeniu się osadu i kamienia na naczyniach, w czajnikach, ekspresach do kawy itd. Poza tym usuwa wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne i organiczne.

Usuwa z wody nieprzyjemny zapach i smak wody, a w tym:

- chlor – 100% 
- fenol – 99% 
- pestycydy – 99% 
- metale ciężkie – 99% 
- produkty ropopochodne – 95% 
- redukuje twardość wody
  

Skład: węgiel aktywny, żywica jonowymienna, AQUALEN -2 

Technologia: Dzięki wykorzystaniu kombinacji unikatowych włóknistych materiałów sorpcyjnych AQAULEN w połączeniu z najlepszymi gatunkami węgli aktywnych, wkład filtrujący skutecznie i nieodwracalnie zatrzymuje nie tylko związki organiczne, żelazo i metale ciężkie, lecz także inne rodzaje szkodliwych domieszek jak również obniża nadmierną twardość wody i zapobiega gromadzeniu się osadu. Jako środek bakteriobójczy wykorzystywana jest modyfikacja włókna AQUALEN zawierająca srebro (patent FR Nr 2162010, 2172720, patent USA Nr 6,299,711; 6,514413) (Więcej informacji na stronie producenta).

W produkcji filtrów AQUAPHOR wykorzystuje się specjalnie opracowane sorbenty z rodziny AQUALEN. Na dzień dzisiejszy we wszystkich produkowanych filtrach AQUAPHOR występują włókna AQUALEN-2. Jest to nowy włóknisty sorbent powstały na bazie poliakrylonitrylu opracowany i uzyskany przez firmę AQUAPHOR. To właśnie dzięki wykorzystaniu włókien AQUALENU w połączeniu z najlepszymi gatunkami aktywowanego węgla, filtry do wody AQUAPHOR niezawodnie i nieodwracalnie zatrzymują wszystkie typy szkodliwych substancji oraz zapobiegają rozmnażaniu się bakterii. W systemach filtracyjnych AQUAPHOR wykorzystuje się oryginalną metodę dynamicznego utrwalania srebra. Srebro jest wszczepione do AQUALENU-2 w najbardziej aktywnej (a przy tym niezmywalnej) formie jonowej. Pozwala to na znaczące zwiększenie efektywności bakteriostatycznej filtra, przy pełnym obniżeniu zawartości srebra, co jest zgodne ze światową tendencją rozwoju norm sanitarno–higienicznych.

Certyfikaty: TUV NORD CERT zgodnie z ISO 9001-2008

Gwarancja producenta: Okres użytkowania (resurs) każdego wymiennego wkładu filtrującego to ~170 litrów wody. Po upływie okresu użytkowania wkład należy wymienić. Okres przechowywania filtra do wody przed rozpoczęciem eksploatacji - 3 lata przy temperaturze +5C do +40C, bez naruszenia opakowania. Data produkcji jest nadrukowana na każdym opakowaniu.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...