Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 48
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: Samsung

Nowej generacji wewnętrzny filtr wody do lodówek Samsung DA29-00003F. 

Łyk czystej i świeżej wody to jedna z najprostszych przyjemności, jaką możesz sobie zapewnić. Dobrej jakości woda to także jeden z najważniejszych elementów zdrowego życia. Dlatego tak ważne jest, by mieć zaufanie do źródła jej pochodzenia. Przetestowane i certyfikowane filtry Samsung gwarantują nie tylko redukcję zanieczyszczeń, lecz także stałe, bezusterkowe działanie. Jest to również wyjątkowo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Korzystaj z lepszego życia i ciesz się smakiem czystej wody przez cały czas. 

Świeża, przefiltrowana woda w zasięgu ręki: Jeśli kupisz lodówkę Side by Side lub lodówkę typu French Door z dozownikiem lodu i wody ucieszy Cię fakt, że jest ona wyposażona w system filtrowania wody. Umieszczone w środku lub na zewnątrz lodówki filtry gwarantują redukcję zanieczyszczeń. Ciesz się świeżo przefiltrowaną wodą dostępną przez cały czas w lodówce Samsung.

Certyfikaty: NSF 42 – redukcja zapachu i smaku chloru, NSF 53 – pasożyty, zmętnienie, ołów, azbest, benzen, karbofuran, para-dichlorobenzen i rtęć.
Filtry do wody Samsung są testowane i certyfikowane przez pozarządową i niekomercyjną organizację NSF International, zajmującą się zagadnieniami zdrowia publicznego, bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego. Certyfikacje przeprowadzane przez tę organizację cieszą się dużym uznaniem na całym świecie i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. 

Redukcja zanieczyszczeń: Filtry do wody Samsung korzystają z wysokiej jakości filtracji węglowej, usuwając ponad 99% potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą być obecne w wodzie. - Smak i zapach chloru – dwutlenek chloru jest stosowany często do dezynfekcji wody, jednak może pozostawiać specyficzny zapach i smak. - Metale ciężkie i związki chemiczne zawierające ołów, azbest, benzen, rtęć, karbofuran należą do grupy powszechnie występujących zanieczyszczeń przemysłowych o wysokim stopniu toksyczności, które mogą przenikać do wody, narażając twoje zdrowie. - Pasożyty, takie jak Cryptosporidium, można powszechnie znaleźć w jeziorach i rzekach. Z uwagi na ich dużą odporność na środki dezynfekujące, takie jak chlor, mogą one przez dłuższy czas pozostawać aktywne w wodzie. 

Diodowy wskaźnik wymiany filtra: Diodowy wskaźnik wymiany filtra umieszczony jest na panelu cyfrowym lodówki. Gdy trzeba wymienić filtr, zapali się czerwona kontrolka. Możesz również przykleić do filtra nalepkę z przypomnieniem o dacie wymiany, którą dołączamy do każdego opakowania z filtrem. Zaleca się wymianę filtra po upływie około 6 miesięcy.

Oryginalny produkt Samsung, Polska instrukcja instalacji.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

Przepływ wody

0,5 gpm (1,9 lpm)

Źródło wody

Ujęcia domowe

Ciśnienie wody

20 – 125 psi (138 – 862 kPa)

Temperatura wody

0,6°C – 38°C

Wydajność

1892 litry (500 galonów)

Wymiana

Co 6 miesięcy

Certyfikaty

Kompatybilny z NSF

Typ filtra

wewnętrzny

Model

HAFIN1/EXP

Filtr zamienny

DA29-00003F

Do systemów

DA97-06317A-B

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...